Çöp Poşeti üretimi ile her alanda

Çöp poşeti üretimi evlerde, hastanelerde, işyerlerinde, sanayilerde kısaca hayatın birçok noktasında işimize yarayan ve hem düzenli olmanıza hem de çöpleri isterseniz ayrıştırma yaparak atabileceğiniz ya da hepsini birlikte toplayarak atabilme imkânı vermektedir. Bugün artık doğaya zarar vermeyen ve geri dönüşüm imkânı veren atık çöp poşeti üretimleri ile bir dünya markası olan Akdeniz Plastik 3 farklı markası ile sizler ile buluşuyor ve aradığınız kalite ile özel kullanım imkanlarını sizlere sunuyor.

Teknoloji 15.03.2015, 14:27 17.03.2015, 16:09
Çöp Poşeti üretimi ile her alanda

Her zaman canla başla çalışan ve oldukça yüksek cirolar ile satış yapan Akdeniz Plastik cam atık torbası üretiminden tıbbı atık torbalarına kadar her alan için rahat kullanım yapılması adına Çöp torbası imalatı yapıyor ve bunu kaliteleri ile buluşturup sizler ile tanıştırıyor. Bu anlamda her zaman için zorlanmadan kullanabileceğiniz ve oldukça korunaklı olan çöp poşeti üretimleri le giderek yükselen firma, bu yıl 20.yılına ulaşmanın mutluluğunu da yaşıyor ve dolayısı ile de sizler ile tüm güvendiği ürünleri anıştırarak kolaylık ve temizlik ile tanışmanızı sağlamış oluyor.

Çöp torbası imalatı olarak hem yurt içi, hem de yurt dışı alanlarda kendini gösteren firma bugün birçok kurum ve şirket ile anlaşmalı olarak çalışmakta ve yıl sonunda hedeflerinin dahi üstüne çıkarak oldukça yüksek satışlar ile piyasaya hakim olan dev firmalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Elbette bu saydıklarımızın çok daha fazlasını bulabileceğiniz firma 3 ayrı marka üreterek bu markalarda ayrı çöp torbası hizmetlerini vermekte ve alımlarınızı daha kolay ve farkındalık yaşayarak yapabilmenize olanak sunmaktadır. Sizlerde artık hem ev tipi hemde işyerlerinde kullanılan çöp poşetleriniz için markaya güvenebilir ve kendinize uygun olan ürünlerin toplu siparişlerini verebilirsiniz.

http://www.akdenizplastik.com.tr/ adresinden ulaşabileceğiniz firmanın Çilek adlı endüstriyel alanlarda kullanım yapılabilmesi için ayrı bir çöp torbası markası,  Mercy adı ile daha çok tıbbı atık, cam atık ve evsel atıkların kullanılmasında ve aynı zamanda Dökk adında dökme çöp torbası ile her yerde rahatça kullanım yapabilmenize imkân veren ürünleri ile sizleri bekliyor.

Sizlerde artık kuruluşlarınız için tercih edeceğiniz markayı bulmanın rahatlığı ile ekonomik fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı