SP İl Başkanı Asiltürk: Teröre karşı her zamankinden fazla dikkatli olunmalı

Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, yaşanan terör olaylarına karşı her zamankinden daha fazla dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Terörist saldırıları lanetleyen Saadet Partisi İl Başkanı Asiltürk, “Milletimizin başı...

Politika 08.09.2015, 12:27
SP İl Başkanı Asiltürk: Teröre karşı her zamankinden fazla dikkatli olunmalı
Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, yaşanan terör olaylarına karşı her zamankinden daha fazla dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

Terörist saldırıları lanetleyen Saadet Partisi İl Başkanı Asiltürk, “Milletimizin başı sağolsun. Ülkemiz üzerinde çok kirli ve kanlı bir oyun oynandığı açıktır. Bu tehlikeli oyunun hedefi, bin yıl birlikte kardeş olarak yaşayan insanları birbirine düşman ederek ‘Büyük İsrail Projesi’ni uygulamaya geçirmektir. Biz inanıyoruz ki, aziz milletimiz sahip olduğu tarihi tecrübe, basiret ve feraset ile her zaman olduğu gibi bu karanlık oyunu da yine boşa çıkaracaktır. Ve şu bilinmelidir ki, güvenlik güçlerimizin azmi, cesareti ve milletimizin kararlılığı karşısında hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklardır.” dedi.

“Millet olarak terör belasına karşı her zamankinden daha dikkatli olmak zorundayız” diyen Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk, sözlerini şöyle tamamladı: “Ülkemiz içinde nefret tohumları ekerek kardeş kavgası çıkarmak isteyenlere karşı verilecek en güzel cevap, inancımız doğrultusunda kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olacaktır. Terör milli bir meseledir. Bu bakımdan en başta siyasiler olmak üzere herkes, bu hassas süreçte üslup ve yaklaşımına her zamankinden daha fazla özen göstermeli, bu hassas dönem kısır siyasi çekişmelerin malzemesi haline getirilmemelidir. Bu temenni ile bir kez daha tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize başsağlığı diliyoruz. Cenab-ı Allah bu aziz milleti her türlü musibet ve felaketten korusun.”

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı