HDP'li ilçe başkanı AK Parti'ye geçti

HDP Harran İlçe Başkanı Ahmet Güvenç, AK Parti'ye katıldı.

Politika 19.10.2015, 23:13 19.10.2015, 23:14
HDP'li ilçe başkanı AK Parti'ye geçti
 Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Harran ilçesindeki  seçim çalışmaları kapsamında Aksehrinç Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Çelik, Ak Parti'ye geçen HDP Harran  İlçe Başkanı Ahmet Güvenç, CHP Harran eski İlçe Başkanı Ahmet Alban, MHP Belediye  Meclis Üyesi Mustafa Şahin ile Saadet Partili Mehmet çiçek'e rozet taktı. 
 
Çelik, burada yaptığı konuşmada, muhalefetin ülkeyi yönetecek  takatinin olmadığını belirtti. AK Parti'nin Türkiye'nin partisi olduğuna işaret eden Çelik, şöyle  konuştu: 
 
"Bugün 4 partiden katılım sağladık. AK Parti'den ayrılan arkadaşlar  yuvalarına döndü. Birliğimizi ve beraberliğimizi bozmayalım. Harran'da gerçekten  büyük ve değerli aileler var. Büyük aile olmak büyük düşünmeyi gerektirir. Bu  arkadaşlarımız birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için katkı sağlayacaklar.  Memleketimizin karşı karşıya bulunduğu durumu dikkate alalım. Memleketin  geleceği, milletin birliği, vatanın bütünlüğü ve bayrağımızın dalgalanması  alacağınız kararlara bağlıdır. Allah korusun yanlış gidişat... Vatansız ülkeleri  görüyorsunuz, yanı başımızda vatanını ve bayrağını kaybeden insanların can, mal  ve namus emniyeti de yok." 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 27 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı