Kertenkele ve Zehra NİKAH Masasına Oturuyor!

ATV'nin fenomen dizisinde şok olaylar gerçekleşiyor.Dizinin yeni bölümünde yaşanan olaylar herkesi şoke edecek.Her Cumartesi günü ekranlarda yer alan ve reyting rekorları kıran dizi bu hafta olaylarda gündeme damga vuracak.Gerek konusu gerek oyuncu kadrosuyla hafızalarda büyük bir yer edinen dizi,reytinglerin üst sırasında yer alacak gibi duruyor...

Medya 14.03.2015, 12:53 14.03.2015, 13:00 damla
Kertenkele ve Zehra NİKAH Masasına Oturuyor!

Tülin'in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür. Ama Tülin, duyduğu sırrın arkasındadır.

Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktır. Tülin'in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmektedir. Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarlarlar.

Her şey istenildiği gibi giderken Şevket'in nikâh hediyesi olarak Zehra'ya verdiği çanta tüm planları altüst eder. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindedir. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra'da olduğunu öğrenirler. Çanta artık Zehra'nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele'nin peşine düşerler.

Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele'yi çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir.

Atv ekranlarında yayınlanacak dizi ve filmler ise sizleri ekranlara bağlayacak...İşte 14 mart yayın akışı:

10.40 Kertenkele
13.10 Bedel
15.55 Kara Para Aşk
18.45 ATV Ana Haber
20.00 Kertenkele
23.30 Racon Ailem İçin 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 28 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı