Kertenkele 21.Bölüm Fragmanı Arz-u Endam Etti Mi?

Kertenkele Atv'de 20.bölümüyle bugün izleyiciyle buluştu.Yeni bölümde Kertenkele ve Zehra çok zor olaylar atlattı.Kurtulmak için ani bir kararla evlenme kararı alan çifti sürpriz gelişmeler bekledi.Seyircilerin heyecanla takip ettiği yeni bölümden sonra 21.bölüm fragmanı yayınlandı mı?.Detaylar haberimizde...

Medya 14.03.2015, 23:15 14.03.2015, 23:24 damla

21 Mart 2015 Cumartesi günü ekranlara gelecek Kertenkele'nin 21.Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.Yayınladığı tarihte sitemizden bulabilirsiniz.

Peki 20.Bölüm'de neler oldu.İşte Kertenkele 20.bölüm özeti:
Tülin’in ele geçirdiği kaset son anda Semih tarafından fark edilmiş, Zehra ve Kertenkele büyük bir felaketin eşiğinden dönmüştür. Ama Tülin, duyduğu sırrın arkasındadır. Ziya hocanın sahte damat olduğunu herkese ispatlayacaktır. Tülin’in bu girişimiyle paniğe kapılıp biz 3 gün sonra evleneceğiz diyen Zehra ve Kertenkele, kara kara ne yapacaklarını düşünmektedir. Sahte bir nikâh töreni düzenlemeye karar veren Zehra ve Kertenkele, sahte bir nikâh memuru ayarlarlar.

Her şey istenildiği gibi giderken Şevket’in nikâh hediyesi olarak Zehra’ya verdiği çanta tüm planları altüst eder. Büyük bir mafya çetesi, içinde değerli elmasların gizli bir bölmeye yerleştirildiği çantanın peşindedir. Amansız bir arayış sonucunda çantanın Zehra’da olduğunu öğrenirler. Çanta artık Zehra’nın nikâh aksesuvarıdır ama kötü adamlar çantayı almak Zehra ve Kertenkele’nin peşine düşerler. Nikâh günü yaşanan büyük bir kovalamacanın ardından kurtulduğunu sanan Zehra ve Kertenkele’yi çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 28 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı