Canlı Yayındaki 'Seks' Açıklamasına Okan Bile ŞOK Oldu !

Star Tv'de Cumartesi günleri ekrana gelen Dada Dandinista programının bu haftaki konuklarından biri de yazar Aşkım Kapışmak'tı. Kadın erkek ilişkisi hakkında konuşan Kapışmak yaptığı bir değerlendirme ile herkesi şaşırttı.Aşkım Kapışmak'ın bu değerlendirmesi geceye damga vurdu.Sivri diliyle tanıdığımız Okan Bayülgen ise Survivor'ın dillerden düşmeyen yarışmacısı Turabi hakkında ilginç sözlerde bulundu.

Magazin 15.03.2015, 13:06 15.03.2015, 13:08
Canlı Yayındaki 'Seks' Açıklamasına Okan Bile ŞOK Oldu !

Star Tv'de yayınlanan Okan Bayülgen'in programı Dada Dandinista'nın dün gece yayınlanan bölümüne Aşkım Kapışmak'ın erkek ve kadınların dünyalarına ilişkin analizleri damga vurdu.

Okan Bayülgen’in konuğuna yönelttiği “Kapıdan girince aşk başlar mı?” sorusu sonrası Kapışmak ''Kapıdan girince seks başlar.'' diye yanıt verince tüm stüdyodakiler neye uğradını şaşırdı.Bayülgen, de “51 yaşındayım, bunu bilmiyordum” diyerek ayağa fırladı.

Sivri diliyle tanıdığımız Okan Bayülgen, gece boyunca Survivor'un efsane yarışacısı Turabi'yi diline doladı.Turabi’yi çok sevdiğini ve havaalanında onu slip mayosuyla karşılayacağını söyleyen Bayülgen,bu sözleriyle tüm stüdyodakileri kahkahaya boğdu.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 23 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı