Acun Ilıcalı'dan Şoke Eden Erdoğan Açıklaması !

Televizyon kariyerine muhabir olayarak başlayan ve önlenemez bir yükseliş yakalayan TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı şu sıralar gündemden düşmek bilmiyor. Acun Ilıcalı'nın Ütop'yada ki mastürbasyon skandalıyla ilgili açıklamaları konuşulurken Acun yeni bir bomba patlattı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen Acun Ilıcalı, ilginç açıklamalarda bulundu.

Magazin 14.03.2015, 12:34 14.03.2015, 12:41
Acun Ilıcalı'dan Şoke Eden Erdoğan Açıklaması !

Televizyon kariyerine muhabir olayarak başlayan ve önlenemez bir yükseliş yakalayan TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı şu sıralar gündemden düşmek bilmiyor. Acun Ilıcalı'nın Ütop'yada ki mastürbasyon skandalıyla ilgili açıklamaları konuşulurken Acun yeni  bir bomba patlattı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakınlığı ile bilinen Acun Ilıcalı, ilginç açıklamalarda bulundu.

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sempatisinin devam ettiğini söyleyen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, "Siyaset konusunda çok konuşmayı sevmem. Ben işime bakıyorum. Ama sana şunu söyleyebilirim. Ben ofisimde daha tek kişiye ne görüştesin diye sormadım. Çünkü insanların her biri ayrı görüşte olmalı. Türkiye’de aklımın almadığı konu şu: Neden insanlar herkesin kendi görüşünde olmak zorunda olduğunu hisseder? Bugün benim şirketimde bir seçim yapsak ne çıkar ben bilmiyorum. Herkesin bir fikri olmalı. Ben ülkemin de böyle olmasını istiyorum. Ben evet Cumhurbaşkanı’nı seviyorum. Ama biliyorum merak ediyorsun onu da sormadan yanıtlayayım benim TV8’i almamda etkisi olmamıştır." dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 28 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı