Erdoğan: Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar

Bilal Erdoğan üzerinden yürütülen yalan haberlerle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. '' dedi.

Gündem 08.10.2015, 09:04 08.10.2015, 09:05
Erdoğan: Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar

 , AB medyasının, ifade özgürlüğü konusunda yaptığı bazı haksız eleştirilerin Brüksel'deki görüşmelerde kısmen gündeme geldiğini söyledi.


''Türkiye'de Tayyip 'a yapılan hakaretlerin hiçbiri,  dünyada bir başka ülke | | | | medyasında bir başka lider için yoktur'' diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

''Erdoğan karşıtı medya gruplarında, hakaretin bin bir türlüsü var. Avrupalı muhataplarıma bütün gazeteleri tv yayınlarını masaya yatırıp inceleyin dedim. Hakaretlere sabırla karşı koyduk. Ailemize saldırıyorlar. Oğlum hakkında yaptıkları tezvirata bakın. Kendisi doktora için İtalya’da. Yok efendim neymiş, 1 milyar doları İtalya’ya kaçırmış! Ya böyle bir yalan olabilir mi? Sosyal medya üzerinden de iftira ve tezvirat peşindeler. Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. Bu tür alçaklıklar dünyanın hiçbir yerinde hoş görülmez. Ama bizde bazı medya organları bu tür şeylere tevessül ettiği gibi, muhalefet partileri de iftiraları kullanarak siyaset yapabiliyor. Bu iftiralara ve tezviratlara karşı, avukatlarımız tabii ki gerekli davaları açıyor.''

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 28 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı