Torba Yasa Vergi Affı Borç Yapılandırma İçin Son Gün

Torba yasa borç yapılandırma için son gün bugün. 31 Aralık 2014 son başvuru tarihi olarak belirlendi. Peki vergi affı için süre uzatıldı mı? vergi affı başvuru tarihi ertelendi mi? yapılandırma için nereye başvurmak gerekiyor? Torba yasa vergi affı ve araç ceza yapılandırma affı için artık bugün başvurunuzu yapmalı ve yapılandırma için istek yapmalısınız. vergi affı son gün ne zaman diye merak edenler ve özellikle vergi affı son güne işlemlerini bırakanları zor bir gün bekliyor. Vergi affı uzatılır mı ya da vergi affı 2015 de devam edecek mi diye merak ediyorsanız yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genel 31.12.2014, 08:48 31.12.2014, 08:54
Torba Yasa Vergi Affı Borç Yapılandırma İçin Son Gün
Torba yasa borç yapılandırma için son gün bugün. 31 Aralık son başvuru tarihi olarak belirlendi. Peki vergi affı için süre uzatıldı mı? vergi affı başvuru tarihi ertelendi mi? yapılandırma için nereye başvurmak gerekiyor? Torba yasa vergi affı ve araç  ceza yapılandırma affı için artık bugün başvurunuzu yapmalı ve yapılandırma için istek yapmalısınız. vergi affı son gün ne zaman diye merak edenler  ve özellikle vergi affı son güne 
işlemlerini bırakanları zor bir gün bekliyor. Vergi affı uzatılır mı ya da vergi affı 2015 de devam edecek mi diye merak ediyorsanız yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
vergi affı için son gün 31 Aralık olarka belirlenmiş ve hatta bu süre daha önce uzatılmıştı. şimdiler ise Vergi affı uzatıldı gibi herhangi bir bildirim yok. yoğun kar yaışı nedeni ile bugünü değerlendiremeyecek olanlar için ekstra bir af ek süresi olur mu bilemeyiz ama çok yakın zamanda bunu bilgisi verilior olacaktır. sizlerde vergi affı son günü değerlendirin ve giderek yapılandırmanızı yapmayı unutmayınız.
Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31