İngiliz gazeteci'nin köpeği Atatürk Havalimanı'nda kafesinden kaçtı!

İngiliz gazeteci'nin köpeği, Atatürk Havaliman'nda uçağa yükleneceği sırada kafesten kaçarak kayboldu. Apronda kaybolan köpek 1 saat sonra bulundu.

Genel 15.03.2015, 15:03
İngiliz gazeteci'nin köpeği Atatürk Havalimanı'nda kafesinden kaçtı!

 

 İngiliz gazeteci'nin köpeği, Atatürk Havaliman'nda uçağa yükleneceği sırada kafesten kaçarak kayboldu. Apronda kaybolan köpek 1 saat sonra bulundu. 

Bir hafta önce Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen olay şu şekilde gelişti:
" Afganistan’da görev yapan İngiliz gazeteci Emma Graham Harrison, Paris’e gitmek için Kabil’den aktarmalı İstanbul’a geldi. Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Paris’e uçacak olan Harrison’un, labrador cinsi köpeği, apronda uçağa yüklenmesi sırasında kafesin bağlantılarını kopararak kaçtı. Görevliler durumu Emma Graham Harrison’a bildirdi. THY’ye yer hizmeti veren Turkish Ground Services (TGS) personeli,  Harrison’un kaybolan köpeğini aramaya başladı. 1 saat süren arama sonrası görevliler  köpeği havalimanını çevreleyen tellerin yanında buldu ve  sahibi olan Emma Graham Harrison'a,  Atatürk Havalimanı apronunda teslim etti. Köpeğini uzun uğraşlar sonucu bulan İngiliz gazeteci, THY ait bir uçakla Paris’e gitti."

(FOTOĞRAF)

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak 05:44
Güneş 07:08
Öğle 12:55
İkindi 15:59
Akşam 18:32
Yatsı 19:51