Bu Bir Dram! Kayseri' de Çöp Toplayan Küçük Dilara, Türkiye' yi Dağladı!

Kayseri' de bir gündem haberi. Küçük bir kız çocuğu ve annesinin yürekleri yakan dramı bugün karşımıza çıktı. Çöplerin içine girip, ta benliğine kadar çöp kokusuna bulanan ve oradaki naylon ve kağıt atıklarını toplamaya çalışan 2.5 yaşındaki kız çocuğunun dramı, gözlerden kaçmadı.

Genel 14.03.2015, 15:19 14.03.2015, 15:24
Bu Bir Dram! Kayseri' de Çöp Toplayan Küçük Dilara, Türkiye' yi Dağladı!

 Kayseri' de bir gündem haberi.  Küçük bir kız çocuğu ve annesinin yürekleri yakan dramı bugün karşımıza çıktı. Çöplerin içine girip, ta benliğine kadar çöp kokusuna bulanan ve oradaki naylon ve kağıt atıklarını toplamaya çalışan 2.5 yaşındaki kız çocuğunun dramı, gözlerden kaçmadı. Kayseri’de çöplerden atık kağıt, naylon ve plastik gibi malzemeleri toplayıp, geçimini sağlayan bir kadın 2.5 yaşındaki kızını da çöp çuvalının içine oturtarak, caddeleri dolaşıyor.

Kayseri’de çöplerden atık kağıt, naylon ve plastik gibi malzemeleri toplayıp, geçimini sağlayan bir kadın 2.5 yaşındaki kızını da çöp çuvalının içine oturtarak, caddeleri dolaşıyor.

Gaziosmanpaşa Mahallesi’ndeki evlerinden, 3 tekerlekli arabayla sabah erken saatlerde çıkan anne ile kızı Dilara, şehir merkezine doğru ilerledi. Anne, fotoğrafları çekilirken kız adının Dilara olduğunu söyledi ve yüzünü eliyle kapatmaya çalışarak hızla uzaklaştı. Küçük kız etrafındaki koşuşturmaya aldırmadan, gülümsemeye devam etti.

Yorumlar (1)
u 7 yıl önce
bu durum çok üzücü işte saraya harcanan para ile bu durumdakilere küçük bir maaş bağlanır idi ama ne yazıkki onlar bu durumu yaşamadıkları için halden anlamazlar milletimize yazık gerçekten yazık
20°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 19 Ekim 2021
İmsak 05:44
Güneş 07:08
Öğle 12:55
İkindi 15:59
Akşam 18:32
Yatsı 19:51