2014 MEB TEOG Sınav Sonuçları Açıklandı mı? TEOG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? TEOG Sınav İtirazları

MEB, TEOG sınav sonuçları açıklandı mı? Sorusunu öğrenciler arasında hızla yayılmaya başlandı. Yapılan açıklamalara göre sınav sonuçları 2 ocak günü açıklanıyor olacak.? peki kar yağışı sonuçların açıklanmasını ve resmi tatil olması sebebi ile ertelenmesine neden olur mu sorusunun yanıtını ise 2 ocak günü görüyor olacağız. TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Diye merakla bekleyen öğrenciler ve veliler sonuçlar yayınlandıktan sonra sistem üzerinden sonuçları görüntüleyebilecekler.

EĞİTİM 31.12.2014, 12:57 31.12.2014, 12:59
2014 MEB TEOG Sınav Sonuçları Açıklandı mı? TEOG Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanıyor? TEOG Sınav İtirazları

 MEB, TEOG sınav sonuçları açıklandı mı? Sorusunu öğrenciler arasında hızla yayılmaya başlandı. Yapılan açıklamalara göre sınav sonuçları 2 ocak günü açıklanıyor olacak.? peki kar yağışı sonuçların açıklanmasını ve resmi tatil olması sebebi ile ertelenmesine neden olur mu sorusunun yanıtını ise 2 ocak günü görüyor olacağız.  TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Diye merakla bekleyen öğrenciler ve veliler sonuçlar yayınlandıktan sonra sistem üzerinden sonuçları görüntüleyebilecekler.

Peki, TEOG sınav sonuçlarını itiraz nasıl yapılıyor? Sonuçlar açıklandıktan sonra hemen yapılabilecek ve inceleme sonrası sonuç belirleniyor olacaktır. itiraz içinse elinizi hızlı tutmalı ve belirtilen süre içinde itirazınızı yapmalısınız.

Öğrencilerin kaderi olan MEB, TEOG sınav sonuçları ne zaman açıklanacak diye beklerken gelen 2 Ocak bilgilendirmesi birçok öğrenciyi rahatlattı diyebiliriz. Bakalı bu sınavdan kimler mutlu bir şekilde sonuç alıyor olacak. Sizlerde 2 Ocak günü yayınlanacak olan TEOG sınav sonuçlarını sabahın erken saatlerinde incelemeye başlayabilirsiniz. Aşırı yoğunluktan dolayı anlık site erişim kesintileri olabilir ama sürekli takip ederek sınav sonuçlarına yine ulaşabilirsiniz. TEOG sınav sonuçlarını itiraz hakkının ise saklı olduğunu bilmelisiniz

Yorumlar (1)
ali cansever 7 yıl önce
Türkce sorusu iptal olurmu acaba
22°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 26 Eylül 2021
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 13:02
İkindi 16:28
Akşam 19:11
Yatsı 20:31