Yurt Dışına Gidecek Öğrencilerden Başkan Özkana Ziyaret

Hollanda ve Almanya’da mesleki eğitim alacak olan Simav İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı ziyaret etti.
Öğrenciler ve öğretmenler eğitime verdiği destekten dolayı Başkan Özkan’a teşekkür ederken, Başkan Özkan’da Simav Belediyesi olarak her zaman öğrencilerin yanında olacağını söyledi.
Hollanda ve Almanya’da da mesleki eğitim alacak Simav İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri, öğretmenleriyle birlikte Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan’ı ziyaret etti.
Ziyarette öğrencilere Okul Müdürü Burhaneddin Aydın, Müdür Yardımcısı Ömer Küçükkeleş ve proje sorumluları olan İngilizce Öğretmeni Ahmet Gültekin ve Meslek Dersi Öğretmeni Pelin Atlı eşlik etti.
Okul Öğrencileri ve öğretmenler eğitime verdiği destekten dolayı başkan Özkan’a teşekkür ettiler. Başkan Özkan’ın her zaman yanlarında olduğunu vurgulayan öğretmenler, bu desteğin kendileri için çok anlamlı olduğunu dile getirdiler.
Simav Belediye Başkanı olarak öğrencilere, okullara destek vermenin en önemli görevi olduğunu söyleyen Başkan Özkan, “Simav İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde maddi durumu çokta iyi olmayan ailelerin çocukları okuyor. Bu çocukların yurtdışına gitmeleri orada eğitim almaları oldukça önemli. Öğrencilerimiz yurtdışı eğitimleri ile birlikte okullarını bitirdiklerinde çok rahat iş bulabilecekler. Simav Belediyesi olarak yurtdışında özelliklede Almanya’da tanıdığımız dostlarımızla iletişime geçerek, öğrencilerimizin en iyi şekilde ağırlanmasını sağlayacağız” dedi. (MY-EFE)

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×