Kanalı ve Vine Hesabı

Satılık Youtube Kanalı ve Vine Hesabı

Gündem 30.12.2015, 09:38 30.10.2014, 09:38
Kanalı ve Vine Hesabı


Sahip olduğunu yetenekler ve bilgiler artık unutulmuyor. Günümüz teknolojisi ile birleşerek birçok aplikasyon sayesinde yeniş nesillere farklı yeteneklerinizi gösterebiliyor ve geçmiş ve gelecekteki nesillere seslenebiliyorsunuz. Nasıl mı? Tabikide youtube kanalı ile. Youtube kanalı kullanıcılarına video yükleme, izleme ve paylaşma imkânı sunmaktadır.

Sadeceon liraya satılık youtube hesabı alarak sizlerde artık bireysel olarak videolarını yükleyebilirsiniz. Birçok aboneye sahip olabilirsiniz. www.sadeceon.com/youtube sayfası satılık youtube hesabı sizler için popülerinizi geliştirmek ve artırmak için oluşturulmuş özgür bir platformdur. Siteye üye olmadan da diğer kişilerin paylaştığı videoları görüp, beğenebilirsiniz.  Web sitesinde istenen video klipler Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir.

Youtube geçmiş olarak çok uzun yıllar devam etse de son zamanlarda ünlenen ve genel olarak gençlerin taklip ettiği bir aplikasyon var. Bu da vine olarak hayatımıza girmiştir. Satılık vine  hesabı sayesinde kısa kısa videolarını anlık olarak paylaşabilirsiniz. Sadece on liraya satılık vine hesabı ile birlikte sahip olduğunuz vine kanalından aktifliğinizi ve sosyalliğinizi gösterebilirsiniz.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2015 Genel Seçimlerinde kime oy vereceksiniz?
Namaz Vakti 15 Ekim 2019
İmsak 05:45
Güneş 07:09
Öğle 12:55
İkindi 15:59
Akşam 18:31
Yatsı 19:50