Denizli#039;de Yabancı Uyruklu Kadınları Tuzağa Düşüren Fuhuş Çetesi Çökertildi!

   Denizli' de geçtiğimiz gün gelen haberleri gelen fuhuş çetesi çökertildi. Ülkemize Denizli'ye Rusya, Ukrayna, Moldovya gibi ülkelreden masumca çalışmak için gelip; daha doğrusu çocuk bakıcılığı, ev işleri gibi işlerde çalışmak bahanesi ile getirtilip, sonra fuhuş çetesince pasaportları ellerinden alınıp ve senetler eşliğinde zorla fuhuş yaptıran çete hakkındaki karar kesinleşti. Denizli'de meydana gelen bu olay ile ilgili 8 fuhuş çetesi üyesinin Denizli 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki yargı süreci bitti. Yargı kesinleşmeden önce oluşturulan sonuca göre tutuksuz yargılanan Fatma D.'ye 22 yıl 9 ay hapis cezası verildi. Fuhuş çetesinin de diğer üyeleri benzer cezalara çarptırıldı. Adana' da yakalanan zanlılar Adana Karataş cezaevine gönderildi. 

Fuhuş çetesinin masumları özellikle de tatile gelen bayanlardan seçmesi de cezalarını arttırdı. Konu hakkında yabancı uyruklu kadınlara da danışıldı. Bu iğrençlik nereye kadar gidecek bilinmez..Ülkemizi Denizli'deki bu fuhuş çetesi, başka ülkelere yanlış tanıtma yolundaki sadece ilk adım.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
güngör ulucan 4 yıl önce

istanbul emniyetine bağlı asayiş şube müdürlüğü, bir şebekenin mankenlik vaadiyle yurt dışından getirilen kadınlara fuhuş yaptırdığını belirledi. ahlak ve kumar büro amirliği ekiplerince soruşturma başlatıldı. şebekenin çalıştığı bazı otellerle, fuhuş için kiraladıkları evler belirlendi. araştırmanın tamamlanmasıyla, bir çok ilçede çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. ahlak masası ekiplerince fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 62 kadın gözaltına alındı. iç karışıklığın yaşandığı ukrayna, özbekistan , beyaz rusya gibi ülkelerden gelen dilorom abidova çok para kazanma” vaadiyle kandıran şebeke üyesi 5 kişi yakalandı.